jak zmienić ocenę w librusie na stałe

Czy da się zmienić ocenę w Librusie na stałe?

Zmiana oceny w Librusie, Vulcanie lub EduDzienniku to nie taka trudna sprawa jak niektórym może się wydawać! Wbrew pozorom nie potrzebujecie żadnego doświadczenia programistycznego, bo wszystko zrobiliśmy za Was.

Jak zmienić oceny w Librusie (i nie tylko)?

Na początku przedstawimy Wam sposób pierwszy, który zmienia oceny tylko do momentu odświeżenia strony. Niżej znajdziecie sposób, dzięki któremu zmienicie oceny na zawsze! 🙂

Okej, zaczynamy od sposobu krótkotrwałego! Bez znaczenia z jakiej przeglądarki korzystacie (działa to w Operze, Google Chrome i Mozilli Firefox) wystarczy nacisnąć kombinację klawiszy Ctrl + Shift + C. Następnie należy najechać na ocenę i nacisnąć na nią. W kodzie, który się pojawi pod spodem musicie znaleźć cyferkę tej oceny (np. 3), po czym dwukrotnie na nią nacisnąć i będziecie mieli możliwość jej zmiany. Wpisujecie np. 5 i zamykacie okienko zmiany kodu. To tyle, gotowe! Proste, ale niestety mało przydatne, bo po odświeżeniu strony ocena zmienia się z powrotem na poprzednią.

Pozwólcie więc, że teraz przedstawimy Wam drugi sposób, jeszcze prostszy i o wiele bardziej skuteczny. Zmienia on ocenę na stałe! 🙂

Zmiana ocen w dzienniku elektronicznym NA STAŁE

Przedstawimy Wam instrukcję krok po kroku, żebyście się nie pogubili 🙂

  1. Wejdź na stronę zmieniacza ocen – https://lepsze-oceny.pl/zmiana-ocen/
  2. Wybierz dziennik elektroniczny (Librus Synergia/Vulcan/eduDziennik)
  3. Podaj swój login lub e-mail którego używasz do logowania się do dziennika
  4. Wypełnij informacje o starej ocenie – przedmiot, data wstawienia, kategoria oceny oraz oczywiście stara ocena
  5. Wybierz jaką ocenę chcesz mieć nową i naciśnij “Generuj”
  6. Poczekaj chwilę, a następnie przejdź krótką weryfikację (wyślemy kod na Twój telefon – zabezpiecza to generator przez nadużyciami)
  7. Odśwież stronę e-dziennika i ciesz się zmienioną oceną!

To proste, prawda? W ten sposób możecie bardzo prosto zmienić ocenę w dzienniku elektronicznym! Wyobraźcie sobie zazdrość i miny znajomych, gdy będziecie mieli lepsze oceny od niech bez konieczności nauki 😉 Prosimy tylko o uważanie i nie zmienianie zbyt dużej ilości ocen – może to grozić wykryciem ze strony nauczyciela!

Comments

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *