hack do librusa mozliwe

Hack do Librusa – możliwe?

Hack do Librusa obrósł wieloma mitami. Spowodowane to jest masą filmików na Youtube, na których rzekomo ludzie zmieniają oceny… ale w rzeczywistości zmieniają tylko źródło strony. Oznacza to, że pod odświeżeniu strony nic a nic się nie zmieni i ocena nadal będzie taka jaka była. Jeśli chcesz to zmienić i uzyskać dostęp do narzędzia, które potrafi zmienić oceny na trwałe, to czytaj dalej! 🙂

Przejdź do hacka do Librusa

Hack do Librusa – rosnąca popularność

Ostatnimi dniami coraz popularniejsze stało się słowo kluczowe “librus e-dziennik hack” w wyszukiwarce internetowej. Dlaczego? Cóż, zbliża się powoli koniec pierwszego semestru. Sporo osób ma zagrożenia i bojąc się o swoją przyszłość w szkole najzwyczajniej w świecie ucieka się do środków drastycznych. Niestety, jak już wspominaliśmy, żaden z filmików dostępnych na YouTube (oprócz naszego #skromność) nie oferuje zmiany ocen na trwałe. Wszystkie informują jak zmienić ocenę tylko do momentu odświeżenia strony, co jest kompletnie bezużyteczne. Chcesz zapewne, żeby ocena została na stałe, czyż nie?

Filmik dowód na działanie sposobu na zmianę ocen w dzienniku elektronicznym

Obejrzałeś/aś? Super! To teraz przejdźmy do najprzyjemniejszego etapu 🙂

Jak zmienić ocenę w dzienniku elektronicznym?

(Kliknij “ZMIEŃ OCENY” w menu! 🙂 )

No właśnie, wydawać by się mogło, że jest to coś niezwykle skomplikowanego i trzeba ukończyć co najmniej studia informatyczne. Nic bardziej mylnego, jak to mówi jeden znany YouTuber 🙂 Zmiana ocen w Librusie, Vulcanie i eduDzienniku (tak, ich też to dotyczy!) sprowadza się tylko i wyłącznie do użycia generatora.

Powyższy filmik bardzo dobrze ilustruje jak to zrobić. Wystarczy chwila, przejście weryfikacji i… gotowe! Zdajemy sobie sprawę, że weryfikacja może odstraszać, ale chcielibyśmy, żebyście nas zrozumieli. Gdyby każdy mógł korzystać z tego generatora, to robiłoby to po kilkaset osób dziennie! Nauczyciele od razu by zorientowali się, że coś jest nie tak – podobnie jak informatycy dzienników elektronicznych.

Aby więc temu zapobiec, wprowadziliśmy weryfikację. Gdy trzeba podać numer telefonu, to wiadomo, że na jeden numer telefonu z generatora skorzysta jedna osoba. Może ewentualnie wziąć telefon od rodziców i go wykorzystać, ale i tak liczba osób korzystająca z generatora nie przekroczy kilkunastu na jeden dzień. Weryfikacja odstrasza i w sumie to o to w niej chodzi 🙂 Im mniej osób korzysta, tym dłużej ten skrypt będzie działał.

A Wy co sądzicie o generatorze?

Wszystko Wam działało tak jak powinno? Macie zmienione oceny lub usunięte nieobecności? Pojawiły się jakieś problemy, czy wszystko działało jak powinno? Dajcie znać w komentarzach, z przyjemnością je przeczytamy! 🙂

Comments

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *