jak usunąć nieobecności z Librusa

Jak usunąć nieobecności z Librusa? (i nie tylko!)

Jak usunąć nieobecności z Librusa w wiadomościach mailowych i dzisiaj mamy przyjemność odpowiedzieć Wam na to pytanie! Nie chcemy się chwalić, ale ukończyliśmy właśnie nasz ostatni generator – “usuwacz nieobecności”!

Jak to działa?

Bardzo prosto, jak zresztą cała reszta naszych narzędzi 🙂 Oczywiście mówimy o UI (user inerface). Skrypt jest bardzo skomplikowany, ale tym nie musicie się martwić. Najważniejsze, że macie efekty, których oczekujecie i o których Wam mówimy.

Wystarczy wybrać swój dziennik, podać login i wybrać zakres dat i lekcji. Ostatnim krokiem jest wybranie czy życzymy sobie usunięcia nieobecności i spóźnień, czy usprawiedliwienia nieobecności. Po przejściu tego “trudnego” kroku (;)) naciskamy “Generuj” i czekamy. Potrzebna będzie krótka weryfikacja. Porady jak ją przejść znajdziecie w naszych filmikach, gdzie na przykładzie filmiku od jednego użytkownika wyjaśniamy jak zmienić oceny.

Na koniec wystarczy przejść do Librusa lub innego dziennika elektronicznego do zakładki z nieobecnościami i gotowe! Czy to nie jest niesamowite? 🙂 A wystarczy tylko kilka minut.

Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni z naszych generatorów. Jeśli tak, to gorąco zachęcamy do zostawiania komentarzy na ich stronach po przejściu weryfikacji, oraz do komentowania na blogu. Motywuje to nas do dalszej pracy i ulepszania naszych skryptów. Jeśli zauważycie jakieś błędy, to od razu piszcie do nas, a my to sprawdzimy. Z góry dziękujemy i życzymy miłego dnia!

LINK: https://lepsze-oceny.pl/usun-nieobecnosci/

 

A jak zmienić oceny w dzienniku elektronicznym?

Jeśli chcesz zmienić oceny w dzienniku elektronicznym, to też jest taka możliwość. Przypominamy, że stworzyliśmy generator do zmiany ocen. Przypominamy po raz kolejny, żeby korzystać z niego z dużą rozwagą! Posypały się już pierwsze bany, bo niektórzy nie potrafili zrozumieć, że nie wolno nadużywać tego narzędzia. Z jednego IP można użyć go maksymalnie 6 razy dziennie! Później IP zostaje bezpowrotnie zablokowane (również dany komputer) i osoba taka nawet po zmianie IP nie będzie mogła korzystać z generatora.

Jeśli jesteś zainteresowany zmianą ocen w Librusie, Vulcanie i EduDzienniku, to zapraszamy do zmieniacza ocen – https://lepsze-oceny.pl/zmiana-ocen/

Comments

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *