librus hack

LIBRUS Hack – próba naciągania, czy działający sekret?

Hack do Librusa (a inaczej: librus hack) to rosnący trend jeśli chodzi o ilość wyszukań. Świadczy to o tym, że coraz więcej uczniów poszukuje pomocnej dłoni w trudnej sytuacji, chociażby na koniec semestru. Czy taka aplikacja jak LIBRUS hack istnieje? Przekonacie się w tym wpisie! 🙂

Librus Hack – Nie wszystko jest takie samo

Może Ci się to wydawać oczywiste, ale też niejasne. Pozwól, że wyjaśnimy o co nam chodzi. W sieci pojawia się coraz więcej aplikacji odpowiadających na pytanie jak zmienić lub dodać oceny w dzienniku elektronicznym. Problemem jest, że sporo z tych stron to typowa próba wyłudzenia pieniędzy. Tak, dobrze czytasz!

Weryfikuj wszystko!

Tak, u nas też! Musisz mieć pewność, że wszystko działa jak powinno, zanim przejdziesz do generowania. Sprawdź, czy strona ma dowód, że to co oferują faktycznie działa! I nie, zdjęcia to nie wszystko. Najlepiej, jeśli będzie to filmik udowadniający działanie takiego generatora. Tylko dzięki temu masz pewność, że nie jest to przerobione w Photoshopie zdjęcie.

Co na to inni?

Sprawdź również komentarze. Najlepiej, gdy jest to czat i możliwość dodawania swoich opinii mają tylko osoby, który przeszły proces generatora. Dzięki temu będziesz miał jasny obraz sytuacji. Nikt np. z fałszywej konkurencji nie zakłóci Twojego obrazu strony. Gdy ktoś coś przeszedł (czyli proces generowania ocen lub ich zmiany) to masz pewność, że wie jak to się skończy i podzieli się wartościową opinią. Warto słuchać osób, które tylko coś podejrzewają, czy raczej takich, które mają w czymś doświadczenie? No właśnie 🙂

Wciąż działamy!

Na dzisiaj tyle porad 😉 Mieliśmy ostatnio krótką przerwę w działaniu, ale już wróciliśmy do “gry”! Zachęcamy gorąco do:

  • zmiany ocen w Librusie/Vulcanie/EduDzienniku
  • dodawania nowych ocen w Librusie/Vulcanie/EduDzienniku
  • usprawiedliwiania lub usuwania nieobecności w Librusie/Vulcanie/EduDzienniku

Przez ferie trochę tu ucichło, ale gorąco liczymy na to, że po powrocie do szkoły znów będziecie potrzebowali naszych aplikacji. Wdrożyliśmy w życie kilka unowocześnień od strony skryptu, zapewniających jeszcze większą niż dotychczas anonimowość i prędkość działania.

Dajcie znać jak efekty i życzymy samych piątek! 🙂

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *