jak zmienić oceny w librusie

[Poradnik] Jak zmienić oceny w Librusie?

Hej! Jeśli tu jesteś, to zapewne poszukiwałeś odpowiedzi na to jak zmienić oceny w Librusie, lub po prostu jak zmienić oceny w dzienniku elektronicznym. Odpowiemy Ci w tym wpisie na to pytanie najdokładniej jak potrafimy 🙂

UPDATE: Potwierdzamy aktualność! W 2020 aplikacja wciąż działa i ma się dobrze. 

Jeśli nie chcesz czytać całości, to przejdź od razu do naszego zmieniacza ocen.

Czy możliwe jest zmienienie ocen na Librusie?

To chyba podstawowe pytanie, na które musimy sobie odpowiedzieć, żeby przejść dalej. Nasza odpowiedź brzmi – tak, ale nie zawsze i nie dla każdego. Nie zawsze, bo Librus (jak i pozostałe dzienniki) mogą wprowadzić zabezpieczenia, które najzwyczajniej na świecie

jak zmienić oceny w librusie

zablokują możliwość zmiany lub dodawania ocen przez skrypt na naszym serwerze. No i oczywiście nie każdy może to robić, bo wymagana jest do tego specjalistyczna wiedza z zakresu programowania i zabezpieczeń serwerów.

Pocieszymy Cię jednak, że nawet jeśli nie znasz się na programowaniu ani trochę, to wciąż możesz zmienić sobie oceny. Przygotowaliśmy specjalny skrypt, do którego dorobiliśmy nakładkę (UI – user interface), dzięki czemu nawet największy laik może skorzystać z naszego generatora.

Zatem jak zmienić oceny w dzienniku elektronicznym?

Przedstawimy Ci teraz instrukcję krok po kroku, dzięki czemu będziesz mógł w kilka minut mieć poprawione oceny na swoim koncie. Pytanie jak zmienić oceny w librusie nie pojawi się już w Twojej głowie nigdy więcej!

UWAGA! Nadmierne korzystanie z generatora z jednego komputera na 24 godziny skutkuje zablokowaniem adresu IP ze względów bezpieczeństwa! Sugerujemy dodawać lub zmieniać maksymalnie 3-4 oceny w ciągu dnia. W przeciwnym razie nauczyciel może się zorientować, a Tobie zablokujemy dostęp do naszego generatora.

Okej, przechodzimy do instrukcji:

  1. Przejdź do naszego Zmieniacza Ocen V1.1 – https://lepsze-oceny.pl/zmiana-ocen/
  2. Wybierz dziennik elektroniczny Twojej szkoły i podaj swój login
  3. Wybierz przedmiot aktualnie wstawionej oceny, jej datę i kategorię
  4. Wybierz aktualną ocenę, a następnie taką, jaką chcesz mieć
  5. Naciśnij “generuj”, a następnie przejdź obowiązkową, ale krótką weryfikację
  6. Ciesz się zmienioną oceną i dodaj komentarz tutaj, lub na stronie generatora 🙂

Widzisz jakie to proste? Ten hack do librusa (ale też hack do vulcana) działa niezwykle skutecznie. Jedyne co musisz zrobić, to z niego skorzystać. Zalecamy do sprawdzania statusu generatora (czy jest ONLINE) oraz ostatniej daty aktualizacji. Jeśli będzie większa niż tydzień-dwa, to proponujemy poczekać do momentu aktualizacji, żeby mieć pewność, że generator zadziała odpowiednio.

Ten sposób działa bez względu na to czy zastanawiasz się jak zmienić ocenę w Librusie, czy jak usunąć nieobecności w dzienniku elektronicznym. Zachęcamy do korzystania, bo w każdej chwili sposób może się “wypalić” i najzwyczajniej przestać działać.

Jak zmienić oceny w Librusie?

Przytoczona wyżej instrukcja oczywiście tyczy się również Librusa. W kroku drugim wystarczy wybrać dziennik elektroniczny Librus Synergia. Potem wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pola, przejdziesz przez proces generatora i gotowe! Prawda, że proste?

Dla Was pewnie, że tak. Dla nas niestety to nie jest takie proste, bo musieliśmy znaleźć lukę w zabezpieczeniach i przygotować cały skrypt. Wierzymy, że jesteście z tego zadowoleni i wchodząc tu w poszukiwaniu odpowiedzi na to jak zmienić oceny w Librusie otrzymaliście odpowiedź 🙂

Jak zmienić oceny w Librusie – na zakończenie…

Damy Ci kilka rad, jak lepiej sobie radzić w szkole. No bo przecież przeżycie w dżungli zwanej szkołą nie jest łatwe, prawda? 😉

Najważniejsze, to aby trzymać się z dobrymi osobami. Wiecie, sporo osób może być chamskich i podłych. Wystrzeganie się ich i obracanie się w zabawnym i pozytywnym towarzystwie to podstawa! Czy wiesz, że zachowujemy się bardzo podobnie jak kilku najbliższych nam znajomych? Oznacza to, że przebywając wśród ponuraków będziesz ponurakiem, a wśród osób towarzyskich – osobą towarzyską! Wykorzystaj to koniecznie i obracaj się wokół osób, które znają wiele innych osób. Przyda Ci się to w przyszłości!

Dobre oceny… Każdy chyba by chciał mieć lepsze oceny, prawda? Na to sposób już przedstawiliśmy Ci wyżej. Dzięki naszemu generatorowi zmiany ocen, dodania ocen lub usunięcia nieobecności nie musisz się martwić o jakiekolwiek problemy w szkole. Rodzice i nauczyciele będą zadowoleni 🙂 Pamiętaj jednak, żeby nie nadużywać tego, bo nauczyciel może pamiętać niektóre oceny i zorientuje się, że ktoś majstrował! Dobrym rozwiązaniem będzie zmiana starych ocen, o których nauczyciele już nie pamiętają. Gdy nawet zauważy zmianę, to uzna, że musiało mu się z kimś pomieszać. Przecież nie oskarży Cię o zmianę oceny, prawda?

Dziękujemy za uwagę, kolejne wpisy już niedługo! Aktualnie pracujemy nad generatorem do usuwania spóźnień i nieobecności. Wiemy z wiadomości mailowych, że przyda się to wielu z Was 🙂 Trzymajcie się i samych piątek Wam życzymy!

Aktualizacja 09.01.2018 – Generator do usuwania spóźnień i nieobecności już od dłuższego czasu działa jak powinien! Dodatkowo w związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi programami, postanowiliśmy przenieść generatory na nowy serwer. Co to dla Was oznacza? Całość przebiega teraz szybciej i sprawniej! Zachęcamy do przetestowania generatorów i bawcie się dobrze w czasie wolnym, który macie po użyciu naszych generatorów 🙂

Comments

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *