Usuwacz nieobecności V1.0 - Lepsze Oceny
Status generatora: ONLINE
Ostatnia aktualizacja:
Użytkowników online: 16

Ten generator nie jest zabawką, ani sposobem na robienie sobie żartów z innych. Prosimy o rozsądne korzystanie z niego i nie przesadzanie z ilością usprawiedliwionych/usuniętych nieobecności. Wszelkie nadużycia będą karane i dana osoba nie będzie mogła więcej korzystać z naszego generatora.

~Ekipa LepszeOceny.pl

Wskazówka: jeśli nie ma Twojego dziennika na liście, napisz do nas!
Wskazówka: podaj e-mail lub login, za pomocą którego logujesz się do swojego konta (spokojnie, nie potrzebujemy hasła i nigdy o nie nie prosimy!)
Wskazówka: prosimy o uważne wypełnianie pól. Każdy błąd to potencjalny sygnał dla serwerów e-dziennika, że coś jest nie tak.
Wskazówka: jeśli nie masz pewności, to nic nie zmieniaj z powyższych ustawień!

Wiadomość wysłana pomyślnie!


Najnowsze komentarze
Marysia, 34 minuty temu
u mnie działa bez zarzutu, dzięki ;)
hehs, 2 godziny temu
@Gonzo3 ja korzystałem trzy razy dzisiaj i bez problemu, wczoraj dwa. Myślę że lepiej nie więcej niż 5, no ale przecież możesz wszystkie nieobecności sobie na raz usunąć :o
Gonzo3, o 19:39
wie ktoś może jaki jest limit użycia tego generatora dziennie?
lecimytuteeej, o 14:02
10/10 would use XD pozdrawiam
Dodaj komentarz
Opis
Jak powstał hack do LIBRUS'a i innych e-dzienników?

Nasz hack do e-dzienników to przede wszystkim godziny ciężkiej pracy. Dostaliśmy zlecenie jako ekipa informatyków na zrobienie skryptu mogącego zmieniać oceny w trzech najpopularniejszych w Polsce e-dziennikach. Niestety, zleceniodawca zerwał umowę gdy wszystko było już praktycznie gotowe i nie zapłacił za zlecenie. Częściowo na przekór postanowiliśmy udostępnić to każdemu, kto ma dostęp do internetu. Dodatkowo stworzyliśmy dwie inne aplikacje, w tym właśnie usuwacz nieobecności i spóźnień. Mamy jednak nadzieję, że nasza aplikacja nie stanie się szczególnie popularna, gdyż wtedy administratorzy e-dzienników mogą zorientować się, że jest coś nie tak. Prosimy też o rozważne korzystanie z aplikacji, gdyż każdy błąd wyświetla się u informatyków odpowiedzialnych za bezpieczeństwo e-dzienników!

Jaką masz pewność, że generator zadziała?

Oprócz naszego zapewnienia, jest wiele zadowolonych użytkowników z którymi możesz się skontaktować. Poniżej znajduje się również dowód w postaci video. Jeśli nadal nie masz pewności, to nie zmuszamy. Im mniej osób korzysta, tym większa szansa, że generator będzie działał długo :)Zalety hacka do LIBRUS'a i innych e-dzienników

Jest bezpieczny, dzięki technologii VPN i szyfrowaniu AES-256
Jest łatwy w użyciu, dzięki przejrzystemu interfejsowi graficznemu.
Proces generowania jest krótki, a zmiany pojawiają się w e-dzienniku po max. 5 minutach


Filmik-dowód

Weryfikacja

Wystąpił problem z weryfikacją Twojego adresu IP. Prosimy o przejście szybkiej weryfikacji, że jesteś człowiekiem.

Wkrótce dodamy możliwość weryfikacji przelewem 1 zł!